به منظور برق انداختن و جلا دادن به سطوح مختلف با روش های سنتی بسیار دشوار و زمانبر می باشد چرا که نیازمند کاری دقیق و تخصصی می باشد. در کنار این موضوع در بیاری مراکز لازم است تا سطوح کف نه تنها پاکیزه بلکه درخشان بباشند، برای مثال در مراکز تجاری، هتل ها، مراکز تفریحی، باشگاه ها و حتی محیط های مسی لزوم این امر به چشم میخورد. خوشبختانه امروزه با استفاده از دستگاه پولیشر رسیدن به این هدف بسیار آسان و در مدتی کوتاه امکان پذیر می باشد. این دستگاه یک دستگاه نظافت تخصصی سطوح می باشد که می تواند بدون نیاز به آموزشی خاص به راحتی توسط هر کاربر مورد استفاده قرار بگیرد.

دستگاه پولیشر از چه بخش هایی تشکیل شده است؟

 

این دستگاه پرکابرد از برس و پد، دسته ارگونومیک و قابل تنظیم، موتور که با یک باتری عمل می کند، مخزن می تواند از آب، واکس، مواد شوینده و یا جلادهنده پر شود تشکیل شده است. به محض اتصال کابل دستگاه به پریز برق در صورتی که باتری به ظور کامل شارژ شده باشد برس شروع به حرکت می نماید. با حرکت برس گرما ایجاد می گردد و همین عامل باعث می شود تا سطح جلا برخورد. دسته ارگونمیک دستگاه قابل تنظیم بوده و امکان هدایت آسان دستگاه را فراهم می آورد. برس ها و پدهای دستگاه قابل تعویض متناسب با نوع و جنس سطح و میزان آلودگی می باشند. 

مزایای استفاده از تجهیزات پولیش

 

پولیش سطوح فواید و مزایای بسیاری دازد از جمله:

- با ایجاد واکس بر روی سطوح از نشستن و قرار گرفتن آلودگی و گرد و و گرد و غبار بر روی سطح جلوگیری شده و در نتیجه علاوه بر افزایش عمر کفپوش ها نیاز به شست و شوی آنها کمتر می شود و این به معنی کاهش هزینه ها می باشد.

-  با افزایش عمر کفپوش ها نیاز به هزینه به منظور تعمیر و تعویض این بخش ها کاهش می یابد.

- جلادهی به سطوح باعث افزایش جلا و درخشندگی سطوح شده و این امر می تواند در بخش های مختلف موجب  جذب مشتری گردد.


تجهیزات نظافتی دستگاه ,سطوح ,افزایش ,قابل ,تواند ,مراکز ,دستگاه قابل ,دستگاه پولیشر منبع

مشخصات

آخرین جستجو ها

كافي نت مجازي پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان آموزش ساخت بازی و کسب درآمد فروش انواع تحقیق و مقاله برای تمامی علوم کربلا احسان سایت تخصصی دانلود آهنگ maskad آموزش حرفه ای وردپرس ...نرم و آهسته بیا!!!